Mies luulee peittäneensä naamansa partavaahdolla – moka selvisi aika nopeasti
Australiassa asuva Ronald Walker ei taida enää pistää ihollensa mitään ennen kuin tarkistaa kunnolla, että kyseessä on se aine, jota hän luulee sen olevan.
Hän oli nimittäin peittänyt koko naamansa partavaahdolla tai luullut, että se oli partavaahtoa. Hän taisi olla vitsikkäällä päällä, koska peitti sillä ihan koko naamansa eli myös kulmakarvat ja osa hiuksista. Ns. partavaahto oli ehtinyt olla hänen kasvoillaan noin viiden minuutin ajan, kun hän tajusi mitä se oikeasti oli.
Hänen kasvojaan poltteli ja hän lähetti niistä paniikissa kuvan veljelleen. Veli tiesi, että tämä voide olikin karvapoistoainetta. Ronaldin kasvot olivat tämän jälkeen ihan punaiset. Hän kertoi, että hän ei onneksi pidä koskaan kovin pitkää partaa. Mutta hänellä oli lähtenyt tämän aineen mukana myös osa kulmakarvoista ja hiuksista.
Ronald jakoi videon tästä hänen erikoisesta tapahtumastaan. Se oli muiden mielestä erittäin hauskaa. Tätä ei kuitenkaan kannata mennä itse kokeilemaan. Näet täältä miltä naama näyttää sen jälkeen, kun siinä on ollut karvojenpoistoainetta.
Lähde: Mirror
LUE MYÖS:
VUODEN KOVIN TARJOUS! SAAT 1 EUROLLA 50 KIERRÄTYSVAPAATA ILMAISKIERROSTA
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta peliin Book of Dead!
- Ei kierrätysvaatimuksia!
- Feissarimokat: Ehkäisy epäonnistuu ennen kuin sitä edes ehti käyttämään
- Näin mies naurattaa ja itkettää vaimoaan yhtä aikaa
- Feissarimokat: Tässä ovat rikkaiden toimivat säästövinkit
- Feissarimokat: Kauppojen ilta-alennukset saavat tekemään kummia – piilottelua ja tuntien odottelua
- Feissarimokat: Jaossa suomalaisten suosikkeja eli ilmaisia ämpäreitä
- Feissarimokat: Karoliinalta jäi lahja saamatta, koska sähkö on kallista
- Feissarimokat: Naapurin ei tarvitse tietää, että kotona ollaan?
- Mies sai kaipaamaansa rauhaa – löytyi märästä paikasta
- Feissarimokat: Tämä olisi ok päivitys, jos oltaisiin ysärin teinejä?
- Pomo ajaa työpaikan pihaan upouudella bemarilla…ei naurata
- Feissarimokat: Vaimo lämmitti saunan väärän – vain mies sai muistutuksen
- Feissarimokat: Koiran uusi lelu tulee maksamaan maltaita
- Tämä aivopähkinä pistää pään sekaisin
- Feissarimokat: Isä miellyttää nälkäistä teiniään – epäonnistuu pahimalla mahdollisella tavalla
- Feissarimokat: Karoliinalta jäi lahja saamatta, koska sähkö on kallista
- Miksi Esa Ollikaisen on turha yrittää soittaa apua?
- Feissarimokat: Erään äidin nolo hetki – maito suihkusi
- Hekö ovat Suomen kamalimmat vuokralaiset?