Miehen tyttöystävä käsittää tatuoinnin syyn täysin väärin
Se on totta, että monet ottavat tatuoinnin rakkaansa takia. Siinä voi esimerkiksi lukea rakkaan nimi.
Mirror-sivustolla kerrotaan miehestä, jonka tyttöystävä luulee, että miehen ottama tatuointi liittyy jotenkin häneen. Mies ei tohdi kertoa mistä tatuoinnissa on oikeasti kyse. Mies on nyt huolissaan siitä, että jos hän joutuu valehtelemaan tästä tyttöystävälleen koko loppu elämänsä.
Tatuointi on numero 12 ja se on sininen. Hän valitsi tämän numeron sen takia, koska hän on fanittanut koko elämänsä ajan amerikkalaista jalkapallopelaajaa Tom Bradyä, jonka pelinumero tämä numero on. Sininen väri tulee Bradyn joukkueen New England Patriotsin väreistä.
Kun mies kertoi tyttöystävälleen, että nyt hän on ottanut vihdoin tatuoinnin, joka on hänelle tarpeeksi merkityksellinen, tyttöystävä purskahti kyyneliin. Hän nimittäin luuli, että numero 12 viittaa vuoteen 2012, jolloin he alkoivat seurustella.
Mies ei kykene kertomaan tyttöystävälleen, että Tom Brady on hänelle tyttöystävää tärkeämpi. Ehkä olisi kannattanut sanoa se heti. Nyt tyttöystävä taitaa loukkaantua entistä enemmän, varsinkin jos lukee tämän uutisen, josta varmasti tunnistaa itsensä.
Lähde: Mirror
LUE MYÖS
👉 Vuoden kovin tarjous: 1€ = 60 ilmaiskierrosta ilman kierrätystä!
- Talleta 1€
- Saat heti 60 ilmaiskierrosta!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Mies katsoo takana olevan auton rekkaria ja nauraa – nainen ei tajua
- Kassaneiti sai sitä mitä tilasi!
- Feissarimokat: Päivillä on ennätys avainten hukkaammisessa?
- FM: ”Maksoin 37 kuukautta liikaa vuokraa – näin kävi”
- FM: Viivi laittoi saunan päälle – mies sai loppuiän muiston
- Feissarimokat: Tätä kissaihmistä eivät ymmärrä edes kissaihmiset?
- Lahtiset menevät hammaslääkäriin – kumpi onkaan potilas?
- Feissarimokat: Tauno keksi maksullisen kirjaston?
- Mies puristaa sitruunasta enemmän mehua kuin muut – syy naurattaa
- FM: Petri iskee naisia paperisilpun avulla?
- Feissarimokat: Nainen peruu häät – naurettava syy
- Kalle ilmoitti nimensä hassulla tavalla – menikö oikein?
- Vanhat herrat ovat ”hyväkuntoisia” – vain yksi vika
- FM: Koiran hätä aiheuttaa omistajalle pahemman hädän
- FM: Nakit ja veriletut sopivat kasvissyöjille?
- FM: Saitko sinäkin kutsun Ronjan rippijuhliin?
- FM: ”Maksoin 37 kuukautta liikaa vuokraa – näin kävi”
- Feissarimokat: Jos on kissa, ei saa lähteä lomalle