Mitä nainen oikeasti haluaa? – laske se tästä
Mitä nainen haluaa?
Pistesysteemin periaate on lyhykäisyydessään seuraava:
Jos teet jotain, josta nainen iloitsee, saat pluspisteitä.Jos teet jotain, mistä hän ei pidä, saat miinuspisteitä.Jos teet jotain, joka vastaa naisen odotuksia, et saa lainkaan pisteitä!
Yksinkertaiset asiat
Petaat sängyn (+1)…mutta unohdat laittaa koristetyynyt (0)Laitat vain päiväpeitteen, petaamatta (-1)Jätät WC-istuimen renkaan ylös (-5)Vaihdat WC-paperirullan kun vanha on loppu (0)Kun kaikki WC-paperi on loppu käytät hänen Savettejaan (-1)Kun Savetit ovat loppu käytät toista kylpyhuonetta (-2)Menet kauppaan ostamaan siteitä (+5)…lumipyryssä (+8)…mutta palaat mukanasi kolme kaveria ja koppa kaljaa (-15)Tutkit yöllä ”jonkin kummallisen äänen” (0)…mutta se ei ollutkaan mitään (0)…ja se oli jotakin (+5)Annat tunkeutujalle kyytiä (+10)…mutta se olikin hänen kissansa (-10)
Juhlat
Olet hänen kanssaan koko illan (0)Jätät hänet hetkeksi ottaaksesi drinkin vanhan opiskelijakaverin kanssa, jota et ole nähnyt pitkään aikaan (-2)…jonka nimi on Liisa (-6)…ja Liisa on tanssija (-10)…ja Liisalla on silikonit (-17)
Syntymäpäivä
Viet hänet ulos syömään (0)…paikkaan, jossa ei ole telkkaria baarissa (+2)Olihan siellä sittenkin telkkari (-2)Ravintolassa on Syö-niin-paljon-kun-jaksat-satasella ilta (-3)…ja telkkarissa on urheilua ja olet värjännyt kasvosi oman joukkueen väreissä (-10)
Ilta ulkona kavereitten kanssa
Menet ulos kaverin kanssa (-5)Kaveri on onnellisesti naimisissa (-4)Tai vannoutunut poikamies (-7)…joka ajaa jenkkiautolla (-10)…jonka rekisterinumero on ”GO2BED” (-15)
Ulkona hänen kanssaan
Viet hänet elokuviin (+1)…josta hän pitää (+4)…ja sinä inhoat (+6)Sinä pidät elokuvasta (-2)…jonka nimi onkin PsychoKiller4 (-4)…ja kertoo ihmissyöjäzombeista (-9)…vaikka olitkin väittänyt sen olevan dokumenttielokuva (-15)
Sinä itse
Kehität näyttävän kaljamahan (-15)…mutta työstät sen pois (+10)Kehität näyttävän kaljamahan ja siirryt käyttämään lökäfarkkuja ja Hawaiji-paitoja (-30)Sanot: ”Entäs sitten? Sinullakin on!” (-800)
Suuri kysymys
Hän kysyy: ”Olenko mielestäsi paksu?”Viivyttelet vastauksen kanssa (-10)Vastaat: ”Mistä kohtaa?” (-35)Kaikki muut vastaukset (-20)
Kommunikointi
Hän haluaa keskustella jostain ongelmasta…Kuuntelet, ja onnistut näyttämään siltä että välität (0)Kuuntelet yli 5 minuuttia (+1)Kuuntelet yli 30 minuuttia (+5)Kuuntelet yli 30 minuuttia, katsomatta samalla telkkaria (+100)…mutta olitkin nukahtanut (-20)
LUE MYÖS:
👉 Vuoden kovin tarjous: 1€ = 60 ilmaiskierrosta ilman kierrätystä!
- Talleta 1€
- Saat heti 60 ilmaiskierrosta!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Kallen matikan numero nousee, koska paloauton sireenit ulvovat
- Näin helposti sottapytystä tuli siisti – riisi auttoi
- Iäkäs rouva asui 20 vuotta ilmaiseksi – fiksu nainen
- Näin suomalaiset saivat huijattua junamatkat
- FM: Suomi esiintyi viisuissa niin monentenako? Seitsemän toistan TENA?
- Seurakunnassa ratkottiin ristisanaa – ”Lindallakin on sellainen”
- Feissarimokat: Eihän mies voi olla hajusteherkkä?
- Auliksella on kaamea kankkunen – teepussi pelastaisi aamun
- Vaimo on rutannut seteleitä – vain yksi ryppy järkyttää
- Feissarimokat: Lapsi häpäisee äidin kauppajonossa – vain koiranruuan avulla
- Koulussa kysellään liikaa – Esko saa korvapuustin
- Matti juo maitokahvia ja Veikolle tulee sen takia kiire
- Feissarimokat: Haluan kuluttamani rahat takaisin – ei onnistu?
- Auliksella on kaamea kankkunen – teepussi pelastaisi aamun
- Feissarimokat: Anne ei tajua – on vaaraksi liikenteelle!
- Feissarimokat: Lapsi häpäisee äidin kauppajonossa – vain koiranruuan avulla
- Paavon päiväkoti käy retkellä – äiti pelästyy
- Feissarimokat: Taapero pysäytti uimahallin suihkutilassa ajan – kiitokset menevät Lidlille